Wykładziny Tukan
Pic 1

Witamy!

Jeśli planujesz remont lub wykończenie wnętrz twojego domu z pewnością rozważasz również zakup wykładziny. Warto zwrócić uwagę na jej parametry. Parametry te pełnią niebagatelną rolę dla żywotności inwestycji oraz efektu końcowego remontu. My zapewniamy najlepsze!

Zapewniamy fachowe doradztwo, krótkie terminy realizacji zleceń oraz gwarantujemy najwyższą jakość wykonanych usług.

O firmie

Firma "TUKAN" działa na rynku od 1996 r. Siedziba firmy znajduje się w Szczecinie. Jesteśmy firmą, która oferuje profesjonalny montaż wykładzin. Prawie 20 letnie doświadczenie powoduje, że mogą nam Państwo w pełni zaufać powierzając do wykonania nawet najtrudniejsze zadania bez obawy o jakość wykonanej usługi.W działalności firmy szczególną uwagę poświęca się kompleksowej, rzetelnej oraz fachowej i miłej obsłudze klientów - firma otwarta jest na wszelkie formy współpracy, a stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne warunki handlowe. Dowóz do klienta gratis!

Oferujemy szeroki pakiet usług dodatkowych obejmujących min.:
(1kB) korzystne rabaty dla stałych klientów,
(1kB) dostawy do klienta,
(1kB) informacje na temat atestów oraz certyfikatów,
(1kB) wsparcie w postaci materiałów marketingowych

Będąc przekonanym o słuszności naszych założeń pragniemy Państwa zaprosić do współpracy, wierząc iż dzięki osiągnięciu wspólnych korzyści przyczynimy się do osiąnięcia sukcesu przez Państwa firmę.