Wykładziny Tukan
Pic 1

Witamy!

Jeśli planujesz remont lub wykończenie wnętrz twojego domu z pewnością rozważasz również zakup wykładziny. Warto zwrócić uwagę na jej parametry. Parametry te pełnią niebagatelną rolę dla żywotności inwestycji oraz efektu końcowego remontu. My zapewniamy najlepsze!

Zapewniamy fachowe doradztwo, krótkie terminy realizacji zleceń oraz gwarantujemy najwyższą jakość wykonanych usług.

> O Firmie

Montaż wykładzin PCV - informacje o firmie

Firma "TUKAN" z siedzibą w Szczecinie, działa na rynku już od 1996 roku. Oferujemy profesjonalny montaż wykładzin ściennych i podłogowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nie obawiamy się żadnego, nawet najtrudniejszego zadania.

W naszej działalności szczególną uwagę poświęcamy kompleksowej, rzetelnej oraz fachowej i miłej obsłudze klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Dbamy o szeroki pakiet usług dodatkowych, obejmujący między innymi korzystne rabaty dla stałych klientów oraz darmowe dostawy wykładziny. Udzielamy wszystkich niezbędnych informacji dotyczących atestów i certyfikatów oferowanych przez nas wykładzin. Oferujemy również pomoc w zakresie konserwacji wykładzin.wykładzina

Mamy referencje od kilkudziesięciu zadowolonych firm, które skorzystały z naszych usług układania wykładzin. Jesteśmy przekonani, że Państwo również dołączą do tej grupy.